Nieaktualne: Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli, w celu zatrzymania do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem:

Piotra S
ur. 31.03.1969 rok
ostatni adres zameldowania :
Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem.  Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, z które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana  w tajemnicy.
Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 997 lub 112 (z tel. komórkowego).

Ukradli tuje – 29/ 30.05.2012 r., Mława, ul. Padlewskiego; nieznani sprawcy ukradli 35 sztuk drzewek ozdobnych na szkodę wspólnoty mieszkaniowej. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie .
30.05.2012 r., ok. godz. 21:20, Mława, ul. Padlewskiego; Przemysław  Ż. lat 29, zam. pow. mławski, kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości
( ponad 1,60 promila).

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy