Firma „Urbanowicz  – Haft” z Wrocławia ogłosiła konkurs „Najładniej przystrojony ołtarz naszymi obrusami liturgicznymi w kościele”. Na ten konkurs zdjęcia z  kościoła z różnymi dekoracjami ołtarzy w ciągu ostatnich lat przesłała siostra Regina,  zakrystianka, która zajmuje się wystrojem wszystkich ołtarzy.

W środę, 1 lutego 2012 r., na stronach organizatora konkursu www.urbanowiczhaft.pl ukazała się informacja o zwycięzcach konkursu.

Pierwsze miejsce zajęła parafia Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Mławie, II miejsce parafia NMP z Tarnobrzega, III zaś parafia św. Rodziny w Tarnowie. Organizatorzy przyznali parafii nagrodę w wysokości 10.000 zł, druga nagroda to 5.000 zł, a trzecia 3.000 zł. Kilka parafii otrzymało nagrody po 1000 zł. a ponad 200  parafii wyróżnienia.

Źródło: Proboszcz Ks. Ryszard Kamiński

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy