Efektem starań władz miasta Mazowiecki Oddział Obrotu Gazem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, podpisał porozumienie z Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Mławie w sprawie wynajmu lokalu w oresie od 7 grudnia 2011r. do 27 czerwca 2012r.

Biuro Obsługi Klienta PGNiG przy ul. 18 Stycznia 14 (w budynku TBS) czynne jest w każdą środę w godzinach od 7.00 do 15.00 (I piętro).

W październiku 2010 roku, tuż po tym jak zostało zamknięte Biuro obsługi klientów PGNiG, Burmistrz Sławomir Kowalewski wystosował pismo do dyrektora gazowni warszawskiej Wiesława Szeżyńskiego, w którym prosił o znalezienie innego sposobu obsługi klientów firmy, niż zaproponowane przez centralę tzw. Biuro mobilne dostępne dla Mławian raz w tygodniu i obsługujące ludzi na parkingu. Forma i sposób traktowania przez PGNiG klientów z Mławy był nieadekwatne do znanych standardów. Na zaproszenia Burmistrza 29 marca 2011 r. na sesje Rady Miasta Mława przybyli reprezentanci PGNiG, p. dyrektor Wiesław Szeżyński i p. Krzysztof Kubacki.
Przedstawili oni argumenty zarządu swojej firmy i uzasadnienie ekonomiczne wprowadzonych zmian. Zarówno Burmistrz Sławomir Kowalewski jak i Radni Miasta Mława nie chcieli jednak, aby wprowadzone tymczasowe rozwiązanie w postaci biura mobilnego, stało się normą. Burmistrz zadeklarował pomoc w sprawie znalezienia odpowiedniego dla BOK lokalu w centrum miasta. Zajmująca się sprawa inspektor gospodarki komunalnej – Wioletta Błaszkiewicz zaproponowała PGNiG trzy lokale do dzierżawy, dostępne na wolnym rynku. Firma nie była nimi zainteresowana. Burmistrz zdecydował się pośredniczyć w rozmowach pomiędzy jednostkami miasta – Spółką TBS oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a PGNiG. Zaproponowany lokal w siedzibie TBS – przy ul. 18 Stycznia 14, został ostatecznie przez przedstawicieli firmy zaakceptowany.
Efektem starań władz miasta Mazowiecki Oddział Obrotu Gazem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA , podpisał porozumienie z Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Mławie w sprawie wynajmu lokalu w oresie od 7 grudnia 2011r. do 27 czerwca 2012r. Biuro Obsługi Klienta PGNiG przy ul. 18 Stycznia 14 (w budynku TBS) czynne jest w każdą środę w godzinach od 7.00 do 15.00 (I piętro). Serdecznie zapraszamy.

Źródło: http://mlawa.pl/index-2-2135.html.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy