Dziękuję za pomoc internautom i naszym czytelnikom! Dzięki waszej interwencji i pomocy, Klara odnalazła się cała i zdrowa!!! Policja przed północą przekazał ją pod opiekę rodziców. Jeszcze raz dziękuję!

Informacja nieaktualna:
Pilne!!! Mławska policja poszukuje 17- letniej Klary Szeliga. Dziewczyna wyszła dziś około godz. 13:20 ze szkoły w kierunku torowiska przy ul. Płockiej w Mławie i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Na torowisku odnaleziono jej plecak i telefon komórkowy.

Klara ma 165 cm wzrostu, średniej budowy ciała, twarz owalna. Ma proste blond włosy do ramion, oczy niebieskie. Znak szczególny  to blizna na lewym obojczyku po usunięciu znamienia.

Ubrana była w czarną, krótką kurtkę z kapturem, kaptur i mankiety wykończone futerkiem koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru granatowo- szarego, białą koszulowa bluzkę, czarny sweter oraz białe sportowe buty.   

Każda osoba, która wie o losie zaginionej lub widziała ją od momentu zaginięcia, proszona jest o natychmiastowy kontakt z najbliższą jednostką policji.

Wszelkie informacje, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy również zgłaszać bezpośrednio do Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie pod numer 23 654 72 00, 997 lub 112.

Źródło: mł. asp Anna Gorczewska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

5 Komentarze

 • Odpowiedz
  Komisarz Rex
  12 listopada 2011

  Gdzie się znalazła?

 • Odpowiedz
  PFK KOMPANY
  12 listopada 2011

  Ciesze się że się znalazla ; )
  Swoja droga bardzo ładna 😛

 • Odpowiedz
  fala
  11 listopada 2011

  Ta dziewczyna powinna zastanowić się nad swoim życiem ,bo matkę ma się tylko jedną ………….

 • Odpowiedz
  Rodzina Klary
  11 listopada 2011

  Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zadbanie o bezpieczeństwo Klary. Szczególne podziękowania kierujemy do funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Mławie. To dzięki Państwa szybkiemu i sprawnemu działaniu Klara bezpiecznie wróciła do domu.

 • Odpowiedz
  gość
  11 listopada 2011

  znalazła się już. jest bezpieczna