18.10.2011 r., w godz. 16:00- 16:30, Mława, ul. Targowa (sklep). Mławscy kryminalni zatrzymali 22- letniego mławianina, który przywłaszczył  pozostawiony w sklepie portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Do zdarzenia doszło w sklepie obuwniczym. Zajęty zakupami mężczyzna pozostawił swój portfel na siedzeniu między sklepowymi  regałami. Wykorzystał to złodziej, który przywłaszczył leżący bez nadzoru portfel z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego i prawa jazdy. Właściciel utraconego portfela powiadomił policję. Chwilę później zatrzymano sprawcę i odzyskano utracone mienie.  Amator cudzej własności trafił do mławskiego aresztu. Za przestępstwo przywłaszczenia cudzej rzeczy, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: mł. asp. Anna Gorczewska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy