Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ciężko ranna została jedna osoba. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia 2020 r., na drodze krajowej nr 7, za rondem w miejscowości Glinojeck na drodze w kierunku miejscowości Unierzyż. W zdarzeniu brało udział 7 osób. Policja wyznaczyła objazdy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia drogowego, dwa pojazdy osobowe poruszały się z kierunku Warszawy w kierunku Gdańska. Kierujący samochodem marki BMW, 47-letni mieszkaniec Warszawy, wykonywał manewr wyprzedzania samochodu Audi A6. Natomiast kierujący pojazdem marki Audi, nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru wyprzedania i zepchnął auto BMW z drogi na pobocze, w wyniku czego samochód uderzył w drzewo. W zdarzeniu brało udział 7 osób. Najbardziej poszkodowany w zdarzeniu został kierujący pojazdem BMW. Trwa akcja ratunkowa.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, straż pożarna i służby ratunkowe. Jest również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Pojazdy jadące z Warszawy kierowane są w kierunku Ciechanowa na drogę krajowa nr 60. Natomiast pojazdy jadące z kierunku Gdańska również kierowane są w kierunku Ciechanowa, na drogę wojewódzka W 615.

Utrudnienia w ruchu na tym odcinku siódemki trwać będą jeszcze około pół godziny.

117807018_1777719349034393_

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy