Szanowni Wyborcy! Mieszkańcy Mławy! Wszyscy oddajmy głos na dr Andrzeja Dudę. Podwyżki opłat i podatki w Mławie to pazerność i chciwość Samorządu, a nie Rządu! Nie pozwólcie sobą manipulować i wierzyć „zwijaczom” państwa polskiego. „Zwijacze” mają dość obecnego Rządu bo nie mogą jak kiedyś „kręcić swoich lodów”. Sami głośno demonstrują swoje niezadowolenie. Nie kryją się z tym!

Dowodem jest nasza sprawa, którą wygraliśmy przed Sądem Administracyjnym w Warszawie w dn. 15 lutego 2019 r. Samorząd nie chce dobrowolnie rozliczyć się z mieszkańcami Mławy. Ratusz nie respektuje prawomocnego wyroku Sądu. Nie wiadomo dla kogo zapadł ten wyrok? Uwłaszczyli się na naszym mieniu, rozporządzając nim jak własnym, ignorując prawomocny wyrok i Sąd? Tak to Ci sami, którzy pokrzykują na Rząd i Prezydenta hasłem KONSTYTUCJA. 

Musieliśmy się zwrócić do organów ścigania o naprawę wyrządzonej nam szkody. Prokuratura w Mławie, wszczęła w końcu postępowanie karne przeciwko „zwijaczom”. Szkoda, którą nam wyrządzili będzie naprawiona, gdyż to formalność, a główny „zwijacz” będzie miał postawione zarzuty!

Dzięki naszej inicjatywie i zaproszeniu 16.06.2020 r. do naszego miasta przed I turą przybył prezydent Andrzej Duda, który zna problemy naszego miasta i jest mocno zainteresowany ich rozwiązaniem.

W tych trudnych sprawach wspiera nas Kancelaria Prawna Pana Prezydenta dr Andrzeja Dudy. 

Z poważaniem 

Alina Gulczyńska oraz członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Mławy.

Zaproszenie Prezydenta Andrzeja Dudy

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

2 Komentarze

 • Odpowiedz
  Anżej
  12 lipca 2020

  Hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  W 2003 r. Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie uznała, że Andrzej Duda nie nadaje się na aplikanta adwokackiego, bo m.in. fatalnie zdał egzamin. Obecny prezydent przekonywał, że ta decyzja jest niekonstytucyjna. I pomylił przepisy.
  Naczelna Izba Adwokacka do której odwołał się Duda tę decyzję przyklepała.
  Co to oznacza? – ni mniej ni więcej, że w Polsce polityką zajmują się ludzie, którzy do normalnej pracy się nie nadają Taki oto z niego prawnik.
  Kogo wy polecacie? – kogoś kto nie potrafi się wysłowić po angielsku na arenie międzynarodowej? Kogoś kto chce nas wyprowadzić z Unii Europejskiej? Kogoś kto nie potrafi utrzymać pozytywnych relacji międzynarodowych z innymi państwami europejskimi? sługę Trampa? bo nie USA tylko Trampa. Jesteście beznadziejni. Mamy od 20 lat XXI wiek – proszę o tym pamiętać.
  Wiem, że i tak ten komentarz nigdy się nie ukaże, ale może szanowny pan redaktor się chociaż puknie w głowę zdrowo.

 • Odpowiedz
  Jebac
  10 lipca 2020

  Serio nie zesrajcie się, żenjące jest pisanie takich tekstów,mamy nadzieję ze dupek spadnie z rowerka i wybije sobie zęby. GŁOSUJEMY PRZECIW PISdom!