Zapraszamy wszystkich Państwa na spotkanie z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą, który na nasze zaproszenie z dnia 15 stycznia 2020 r. zaszczyci nas i przyjedzie do Mławy w dniu 16.06.2020 r. o godzinie 18.00. (Spotkanie z mieszkańcami zaplanowano w parku miejskim przy głównej bramie).

Mieszkańcy Mławy, bardzo prosili o spotkanie, a my wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom jako Stowarzyszenie Przyjaciół Mławy w Waszym imieniu, zaprosiliśmy Pana Prezydenta RP dr Andrzeja Dudę.

Mamy też nadzieję, że Włodarz naszego miasta przywita godnie naszego gościa w naszym mieście, a także określi się, kiedy odda mieszkańcom Mławy, środki z wygranych dwóch spraw sądowych. Mimo wezwań o dobrowolne rozliczenie się do chwili obecnej, brak informacji co do sposobu rozliczenia i załatwienia tej sprawy. 

W/w sprawa również jest przedmiotem zainteresowania Kancelarii Prawnej Pana Prezydenta RP   dr Andrzeja Dudy. Nr. sprawy NR BIPP, 061.294 2020. 1-7 A.G. Po zapoznaniu się przez Kancelarię Prezydenta, zostaliśmy pouczeni, że środki z nadwyżki od uchwały niezgodnej z prawem, zapadłej przy popełnieniu czynu zabronionego, podlegają pod zwrot, a także należy przywrócić poprzednie taryfy obowiązujące sprzed 1.07.2016 r.

Mieszkańcy Miasta Mława wygrali sprawę z Panem burmistrzem Sławomirem Kowalewskim, słusznie oczekują na załatwienie i zakończenie tej sprawy. Może Pan burmistrz w końcu się określi w jaki sposób sprawę z mieszkańcami Mławy załatwi?

Mamy nadzieję, że radni „bezradni”, szybko zmienią uchwałę, która zmieniła sposób rozliczenia za wywóz śmieci według wskazania licznika za wodę oraz podniosła znacząco cenę. Nie wyobrażamy sobie, iż radni PIS-u (z wyjątkiem radnego Fabisiaka, który wstrzymał się od głosu) przyjdą i będą robili sobie „selfiki” z Prezydentem Andrzejem Dudą, a za Jego plecami głosują w Mławie antyspołeczne uchwały! 

zaproszenie

Z poważaniem

Stowarzyszenie Przyjaciół Mławy

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy