Mławscy policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Mławy, podejrzewanego o kradzież krzeseł ogrodowych ze sklepu, przy ul. Sienkiewicza w Mławie. W momencie zatrzymania mławianin posiadał przy sobie narkotyki. Został osadzony w policyjnym areszcie.

Do kradzieży doszło 7 maja 2020 r. około godziny 3 w nocy. Sprawca wszedł na teren ogródka wystawowego sklepu i ukradł cztery krzesła ogrodowe. Prowadzący czynności policjanci, tego samego dnia ustalili podejrzewanego o kradzież mężczyznę. To 52- letni mieszkaniec Mławy. W momencie zatrzymania posiadał przy sobie dwie porcje handlowe narkotyków. Został osadzony w policyjnym areszcie.
Zgodnie z art. 278 Kodeksu karnego, za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany odpowie także za posiadanie narkotyków. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Kryminalni zatrzymali podejrzanego o podpalenie garażu

Mławscy policjanci zatrzymali mławianina, podejrzewanego o podpalenie garażu z materiałami budowlanymi na terenie powstającego osiedla domów wielorodzinnych, przy ul. Podmiejskiej w Mławie. Zatrzymany był pod wpływem alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Do podpalenia doszło 7 maja 2020 r., przed godziną 17.00. Zastęp straży pożarnej ugasił pożar.  Zniszczeniu uległ blaszany garaż oraz przechowywane w nim narzędzia oraz materiały budowane na szkodę dwóch firm. Prowadzący czynności policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzewanego o podpalenie mężczyznę. To 38-letni mieszkaniec Mławy. W momencie zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Zgodnie z art. 288 Kodeksu karnego, za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy