25 policjantów poszukiwało w nocy 37- letniego mławianina, którego rodzina zgłosiła zaginięcie. Mężczyzna miał myśli samobójcze, liczyła się każda chwila, by zapobiec tragedii. O godzinie 1.30 poszukiwania zakończono, patrol policji odnalazł mławianina.

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja. Późnym wieczorem zaniepokojona rodzina zaalarmowała policję. Jak ustalono, 37- letni mławianin  wyszedł rano do pracy. Był w złej kondycji psychicznej. Po pracy nie wrócił do domu. Rodzina szukała go na własną rękę, odnaleźli go w rejonie dworca PKP, jednak mężczyzna uciekł. Rodzina powiadomiła policję. Do nocnych poszukiwań ruszyło 25 policjantów.  Patrole sprawdzały m. in. dworce kolejowe i torowiska, przeczesywały teren miasta. Mężczyznę odnaleziono około godz. 1.30 na terenie Osiedla Książąt Mazowieckich. Wezwano karetkę pogotowia. Mławianin został przewieziony do szpitala w Ciechanowie, wymagał opieki specjalistycznej.

Włamanie do sklepu RTV/AGD w Mławie, sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie włamania do sklepu ze sprzętem AGD i RTV przy Al. Piłsudskiego w Mławie. Sprawcy ukradli telefony komórkowe, tablety i laptopy. Do zdarzenia doszło 7 maja, chwilę po godz. 4.00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trzech nieznanych sprawców wyważyło drzwi wejściowe sklepu i po przedarciu się do wnętrza, ukradli z dwóch regałów telefony komórkowe, tablety i laptopy różnych marek. Po włączeniu alarmu, zareagowali pracownicy ochrony, jednak przestępcy zdołali uciec. Policjanci zabezpieczyli ślady i nagrania z monitoringów. Czynności realizuje wydział kryminalny mławskiej komendy policji.

Zgodnie z art. 279 Kodeksu karnego, sprawcom kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy