Mławska policja ostrzega przed nieuczciwymi sprzedawcami maseczek i innych środków ochronnych, oferujących towar na stronach internetowych. Jeden z mieszkańców Mławy stracił w  ten sposób ponad tysiąc zł.
Jak wynika z ustaleń, mieszkaniec Mławy zamówił w marcu większą ilość maseczek chirurgicznych, korzystając z oferty, przesłanej mu na pocztę, w wiadomości e-mail.  Za towar zapłacił z góry. Zamówione maseczki do niego jednak nie dotarły. Zawiadomił policję 20 kwietnia 2020 r.. Postępowanie prowadzi referat dw. z przestępczością gospodarczą KPP w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność – maseczki oraz inne środki ochrony, to towar cieszący się ogromnym zainteresowaniem w sprzedaży internetowej. Z okazji korzystają zatem także oszuści. Zanim zdecydujemy się na zakup, sprawdźmy opinie o sprzedawcy i jego wiarygodność. Nie sugerujmy się jedynie korzystną ofertą. Przy wyborze sposobu płatności, wybierajmy płatność przy odbiorze.  

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy