Wydział kryminalny KPP w Mławie poszukuje sprawcy kradzieży metalowego stojaka, na szkodę sklepu przy ul. Warszawskiej w Mławie. Złodzieja zarejestrowały kamery.
Policja prosi o informację od osób, które rozpoznają sprawcę lub mają wiedzę na temat tej kradzieży. Informację można przekazywać anonimowo. Do kradzieży doszło 27 marca 2020 r., o godz. 20.20 przy sklepie na ul. Warszawskiej w Mławie. Sprawca poruszał się samochodem osobowym typu kombi lub van jasnego koloru. Wszedł na chwilę do sklepu, po czym wyszedł  i zaparkował pojazd dalej, poza parkingiem a następnie zabrał stojak znajdujący się przed drzwiami sklepu.

Pr6
Osoby, których informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy, proszone są o kontakt pod nr telefonów 23 654 72 39, 23 654 72 03, e-mail: kppmlawa@ra.policja.gov.pl lub skrzynka Facebook Policja Mława.

Pr7

Pr3

Pr2

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy