W piątek 11.10.2019 r., ok. godz. 03:00, Wiśniewo – DK7, doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Audi – 62 letni mieszkaniec pow. wadowickiego, jak wynika ze wstępnych ustaleń, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze drogi gdzie zderzył się czołowo z zaparkowanym pojazdem ciężarowym marki Scania z naczepą.

W wyniku zdarzenia kierujący i pasażerka samochodu osobowego zostali hospitalizowani w SPZOZ w Mławie. U mężczyzny stwierdzono złamanie żeber oraz pęknięcie mostka, natomiast 85 – letnia pasażerka w skutek doznanych obrażeń zmarła w szpitalu. Trwają czynności wyjaśniające policji.

IMG_7648

W piątek, ok. godz. 20:00, Uniszki Zawadzkie, gm. Wieczfnia Kościelna, patrol policji zatrzymał 50– letniego mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował samochodem marki Fiat Seicento w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,02 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W piątek, dyżurny KPP Mława przyjął zgłoszenie oszustwa na Blik -a. Nieznana osoba podając się za bratową 24- letniej mieszkanki Mławy, wyłudziła pieniądze w ten sposób, że poprosiła ją o wygenerowanie kodu Blik na kwotę  ponad 1 tys. zł. w celu opłacenia transakcji, a następnie przekazanie kodu rozmówcy i potwierdzenia dokonania transakcji. Trwają czynności policji.

W piątek, przyjęto od mieszkańca Mławy, zawiadomienie o oszustwie internetowym. Mężczyzna 16 września br., zakupił perfumy na portalu OLX a następnie dokonał przedpłaty na wskazane przez sprzedającego konto. Poszkodowany, do chwili obecnej nie – otrzymał zamówionego towaru i zwrotu poniesionych środków finansowych. Straty wynoszą ponad 200 zł. Trwają czynności policji.

W sobotę, godz. wczesno poranne, Mława, ul. Batorego, nieznany sprawca dokonał kradzieży reflektorów przednich ksenonowych z samochodu ciężarowego marki Scania. Straty oszacowano na ponad 5 tys. zł. Trwają czynności policji.

W niedzielę, 13 października, Mława, ul. Płocka – trakcja kolejowa w odległości ok. 100 m. od wiaduktu trasy K7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń nieznany sprawca sprowadził katastrofę w ruchu lądowym zagrażającą życiu i zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach, w ten sposób, że wjechał na torowisko kolejowe pojazdem marki BMW, który następnie pozostawił na torach. W wyniku czego doszło do zderzenia z pociągiem PKP relacji Gdynia – Kraków. Z 380 osób podróżujących pociągiem nikt nie odniósł obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy