W nocy z 22 na 23 września  2019 r., Mława, ul. Napoleońska, nieznany sprawca dostał się przez niezamknięte drzwi do wnętrza pojazdu marki Renault Twingo, a następnie dokonał jego uszkodzenia poprzez powyrywanie plastikowych elementów z deski rozdzielczej, obudowy stacyjki i przewodów instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na ponad 1 500 zł. Trwają czynności policji.

W poniedziałek, ok. godz. 20:00, Nosarzewo Borowe, interweniujący patrol policji, zatrzymał 31-letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Szydłowo. Mężczyzna kierował samochodem, marki Volkswagen Bora, mając w organizmie ponad 0,75 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W poniedziałek tj. 23 września br., Mława, nieznani sprawcy, w rozmowach telefonicznych – numer stacjonarny, usiłowali doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy, mieszkańców powiatu mławskiego: 4 kobiety w wieku 45 – 78 lat oraz 3 mężczyzn w wieku 79 –82 lat. Sprawca podając się za członków rodziny lub policjantów informował, że miał wypadek samochodowy albo potrzebuje pożyczyć pewną kwotę pieniędzy. Nakłaniali mieszkańców pow. mławskie do wypłaty gotówki w kwotach od 35 tys. zł. do 65 tys. zł. Zamierzonego czynu nie osiągnęli z uwagi na postawę pokrzywdzonych. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy