Sytuacje, tak jak przeróżne historie, a zazwyczaj niedobre, lubią się powtarzać. I nie chodzi tu o sytuacje rzadko spotykane przez mieszkańców naszego miasta i nie tylko. Kolejny raz, to co powinno znaleźć się w koszu na śmieci, albo do tego przygotowanych pojemnikach, workach do segregacji, trafia do… ano właśnie gdzie, drodzy czytelnicy?

By już nie trzymać Was w niepewności , odpowiemy na to oto tak:

-„ W rzece Seracz przy ulicy Warszawskiej”

Aby uniknąć pomówienia, na jakie pozwolił sobie jeden z wysoko postawionych radnych w naszym mieście, rzecz biorą w innej sprawie, postanowiliśmy zamieścić zdjęcie, z tego wydarzenia, i nie nazwiemy tego, jak to mają w zwyczaju ogólnoświatowe media „incydentem”, a celowym działaniem, obliczonym na pozbycie się problemu w worku, no i do tego niebieskim, a może ktoś pomyślał, by dodać jakiś kolorystyczny akcent tej rzeczce? No, niestety, ten ktoś nie trafił z pomysłem. Durny i kretyński pomysł oraz  popis kompletnego braku szacunku wobec przyrody i wobec mławian.

To, co należy pielęgnować i chronić jest rozmyślnie niszczone. Ostatnie chuligańskie wydarzenia, włącznie z podpaleniem lasu w Krajewie jest chorym przejawem i próbą panowania nad niszczycielskim żywiołem, jakim jest ogień- oby drugi Neron w historii nam się nie powtórzył.

Czy, ci ludzie to czyniący mają choć trochę rozwagi i przysłowiowego oleju w głowie? Na to odpowiedź pozostawiamy czytelnikom.

Apelujemy, pomimo wysokich cen za odbiór odpadów komunalnych w mieście, uchwalonych przez radnych Prawa i Sprawiedliwości, Komitetu Wyborczego Wyborców Sławomira Kowalewskiego i SLD, nie róbcie tego więcej, to nie przystoi tym, którzy choć odrobinę kochają to miasto.

Nie bądźcie podobni do tych, co stali za sprzedażą wysypiska odpadów komunalnych pod Mławą, tam śmieci jest ponad stan, z całej Polski, sprowadzanych bez opamiętania, z których to szkodliwe substancje przedostają się do wód podziemnych, a z których my mławianie, prawdopodobnie pobieramy wodę z ujęć do tego przystosowanych.

Weź sobie to do serca, bo dziś to ty wyrzucasz śmieci bezimienny kacie środowiska, ale pamiętaj, niebawem ty sam trafisz na śmietnik… historii.

69261493_2479150748775019_7

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy