W środę 21.08.2019 r., ok. godz. 11:00, trasa K-7Stara Otocznia, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motorowerem marki Torq Vivo – 79 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc od strony miejscowości Stara Otocznia, z nieustalonej przyczyny nie zastosował się do znaku „STOP” i nie zatrzymał się przed włączeniem do ruchu na trasę K-7.

DSC_5538

W wyniku czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony miejscowości Glinojeck pojazdem marki Volkswagen Passat kierowanym przez 36 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. W skutek doznanych obrażeń 79 – latek – kierujący motorowerem, pomimo udzielonej pomocy poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające policji i prokuratury.

DSC_5535

W dniach 19/20 sierpnia br., Mława, ul. Armii Krajowej, nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Seat Ibiza, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej na trzech elementach: tylnym prawym błotniku, oraz przednich i tylnych prawych drzwiach w/w pojazdu. W wyniku zdarzenia powstały straty w wysokości ponad 1500 zł. Trwają czynności policji.

W nocy z 20/21 sierpnia br., Ostrów, gm. Szreńsk, nieznany sprawca po uprzednim wymontowaniu czterech akumulatorów z ciągników zaparkowanych na terenie gospodarstwa rolnego dokonał ich kradzieży powodując straty na ponad 1 tys. zł. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy