W środę 14.08.2019 r., ok. godz. 15:30, gm. Lipowiec Kościelny, Turza Mała, patrol policji zatrzymał 51 – letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Kuczbork – Osada. Mężczyzna kierował samochodem marki Citroen, mając w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

Z 13 na 14 sierpnia br., Niedzbórz, gm. Strzegowo – punkt apteczny, nieznany sprawca, po uprzednim wybiciu szyby w oknie punktu, dostał się do jego wnętrza. Sprawcy nie udało się dokonać kradzieży mienia z uwagi na włączenie się systemu alarmowego. Trwają czynności policji.

W godzinach nocnych, 11 sierpnia br., Mława – klub nocny, nieznany sprawca wykorzystując stan upojenia alkoholowego mieszkańca Mławy, zabrał pokrzywdzonemu telefon komórkowy i zegarek. Straty oszacowano na ponad 1 500 zł. Trwają czynności policji.

Mławscy policjanci uratowali 51-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji mundurowych, na szczęście nie doszło do tragedii. Uratowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mławie usłyszeli od dyżurnego o próbie samobójczej, jaką może podjąć jeden z mieszkańców. Niezwłocznie udali się na miejsce w okolice budynku przy jednej z mławskich posesji. Po przyjeździe zauważyli mężczyznę siedzącego przy bramie wjazdowej na posesję. Miał zawiązany na szyi sznurek, który był przywiązany do klamki furtki. Mężczyzna dusił się, miał problemy z oddychaniem. Policjanci szybko podbiegli do niego. Podnieśli wiszącego mężczyznę i usunęli sznurek z szyi a następnie wezwali karetkę pogotowia.

51-latkiem zajęli się specjaliści z zespołu ratownictwa medycznego, którzy przybyli na miejsce. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów uratowane zostało ludzkie życie.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy