W piątek 09.08.2019 r. doszło do spotkania mieszkańców z urzędnikami miejskimi na temat segregacji i cen śmieci. Po takich spotkaniach jeśli  burmistrz lub radni mówią, że tam pracują sami fachowcy i specjaliści, a reszta to oszołomy, którzy nie wiadomo czego chcą to nawet nie wiemy jak to skomentować. Nie będziemy tego komentować. Warto obejrzeć to samemu i wyciągnąć wnioski! 

My osobiście będziemy płacili za śmieci starą stawkę i poczekamy na wyrok Sądu Administracyjnego. Potem, żeby nie było jak ze ściekami i wodą, że kasę wezmą, wyroki zapadają, a oddać nadpłat burmistrz nie chce!

Warto jeszcze nadmienić, że firmy które zajmują się oczyszczaniem miasta w ogóle nie pojawiły się na spotkaniu. Tak wszystkim zależy na dobru mieszkańców. 

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Jeden komentarz

  • Odpowiedz
    Monika
    11 sierpnia 2019

    Na ławeczkę też zbierali w szkołach i burmistrz dostal pieniądze ławeczki nie ma i kasy też