Co będzie kiedy oddamy dużym koncernom lokalne zakłady wodociągowe, oczyszczalnie ścieków i ujęcia wody? Czy partnerstwo prywatno-publiczne, które obecnie w Mławie forsuje się „na siłę” to  rozwiązanie problemów? Czy nie lepiej, żeby tego typu zakłady zostały w rękach lokalnych społeczności? A może ktoś chce zrobić na tym złoty interes?

Pamiętamy sprzedaż wysypiska śmieci w Mławie? Czy przypadkiem nie mamy obecnie fatalnych skutków w postaci cen śmieci?

Jednak musimy mieć świadomość, że dalsze prowadzenie takiej polityki doprowadzi do dalszych podwyżek cen wody, ścieków oraz śmieci. To dopiero początek. Pazerność dużych koncernów często nie zna granic! 

Polecamy wszystkim mieszkańcom Mławy ten prawie godzinny reportaż, który otwiera oczy na ten poważny problem wyprzedaży zasobów wody na świecie. W reportażu mowa będzie między innymi o firmie Coca-Cola oraz dobrze znanej mławianom francuskiej firmie SUEZ, która obecnie wybudowała oczyszczalnię ścieków w Mławie. Kiedy nastąpią podwyżki? Pewnie szybko się o tym przekonamy!

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy