We wtorek, 16 lipca 2019 r., Mława, ul. Instalatorów, nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu marki BMW. Straty oszacowano na ponad 30 tys. zł. Trwają czynności policji.

Od kwietnia 2019 r., Mława, sieć internetowa, mieszkanka Mławy podszywała się na portalach społecznościowych, tj. Facebook i Istagram, pod inną mieszkankę Mławy, w ten sposób, że skopiowała fotografię z oryginalnego konta pokrzywdzonej i założyła inne konto na którym umieściła tę fotografię jako właściciela. Następnie nawiązywała kontakt z nieznanymi zawiadamiającej mężczyznami. Trwają czynności policji.

We wtorek, 16 lipca br., Mławscy policjanci z Referatu Przestępczości Gospodarczej i Korupcji, ujawnili nielegalną kontrabandę wartą ponad 200 tys. zł. Zatrzymali 29-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy, który posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy. Policjanci ujawnili w samochodzie, miejscu zamieszkania mężczyzny oraz w pomieszczeniach gospodarczych po za terenem Mławy, ogółem ponad 200 tys. sztuk pojedynczych papierosów. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie. Grozi mu wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy