09.07.2019 r. około godz. 14:00 na jednej z ulic Działdowa doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, które wymagało interwencji straży pożarnej, karetki pogotowia i policji.

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący pojazdem marki Seat 62-letni mieszkaniec gminy Działdowo, jadąc ul. Norwida w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo zaparkowane pojazdy marki Honda i Opel. Następnie pojazd uderzył w znak drogowy, a ten w zaparkowany pojazd marki Land Rower.

32-135333

Na koniec pojazd uderzył w drzewo, po czym zatrzymał się. Prawdopodobną przyczyną całego zdarzenia było zasłabnięcie 62-latka podczas kierowania pojazdem. W wyniku tego zdarzenia kierujący seatem oraz dwoje jego pasażerów zostali przetransportowani karetkami pogotowia do miejscowego szpitala. Kierujący seatem był trzeźwy.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Działdowie.

32-135335

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy