Zawodnik MMA Witold Wyrzykowski (zaw. 0-1, am. 1-1 wg serwisu Tapology) został ciężko raniony nożem 3 lipca 2019 r. na ulicy w Łebie. Dopiero po upływie tygodnia zawodnik wybudził się. W sprawie zatrzymano dwie osoby. 

(…) W trakcie swojej pracy kryminalni wytypowali sprawcę tego przestępstwa i go zatrzymali. Funkcjonariusze przewieźli 21-letniego mieszkańca Słupska do policyjnego aresztu. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi prowadzącemu śledztwo przedstawić sprawcy zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

rana noza

Policjanci pracujący nad tą sprawą kryminalni z Lęborka przy współudziale Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Gdańska zatrzymali na terenie powiatu słupskiego kolejnego mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem. To 39-letni mieszkaniec Słupska. Będą prowadzone z nimi czynności. Policjanci pracują nad zatrzymaniem kolejnej osoby mającej związek z tą sprawą. (…)

Informację na temat zdarzenia podała również organizacja Dragon Fight Night MMA. W przeszłości Wyrzykowski walczył dla tej organizacji. Miał również wystąpić na jeszcze nie ogłoszonej gali DFN 6. Z racji zaistniałej sytuacji jego powrót do klatki będzie musiał jednak poczekać.

Jak wynika z informacji DFN zawodnika zaatakowano, gdy stanął w obronie kobiety. Napastnik zadał mu trzy ciosy nożem myśliwskim.

„Witold Wyrzykowski zawodnik DFN, sportowiec, którego zawsze wspieramy na naszych galach . Został tydzień temu w Łebie brutalnie zaatakowany nożem. Stanął w obronie kobiety i sam mało tego nie przypłacił życiem. Napastnik zadał mu trzy ciosy nożem myśliwskim. Wczoraj obudził się po tygodniu, ledwo miał siłę rozmawiać. Witek trzymaj się bracie DFN oraz @AlfaAktiv VitaFuel Distribution na Ciebie czekają. Wracaj do zdrowia trzymamy za Ciebie kciuki.

Witold Wyrzykowski miał wał walczyć na jeszcze oficjalnie nie ogłoszonej gali DFN 6.
W związku z komplikacjami walka zostaje przełożona na inny termin a My Witkowi życzmy dużo siły w tej walce i szybkiego powrotu do zdrowia!

wyrzykowski

Źródło:mma.pl, Pomorska policja, alfaaktiv

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy