Policjanci pracowali na miejscu wypadku samochodowego na drodze S-7 koło Litwinek. Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego choć nie posiadał uprawnień do kierowania, to wsiadł za kierownicę i w trakcie jazdy… zasnął. Jego auto wypadło z drogi i dachowało. Mężczyzna z obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

07.06.2019 około godz. 17:00 na drodze S7 koło miejscowości Litwinki doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego  pojazdu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na lewe pobocze drogi i dachował. W wyniku tego zdarzenia 23-latek z obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. W trakcie obsługi tego zdarzenia policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także to, że samochód marki Ford Puma nie był dopuszczony do ruchu.

32-133047

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy