W okresie od 11.05 do  25.05.2019 r., Mława, ul. Warszawska – Przychodnia, 49 – letnia kobieta dokonała kradzieży pieniędzy pochodzących z opłat za świadczone usługi w kwocie łącznej ponad 12 tys. zł. Trwają czynności policji. 

W poniedziałek 3.06.2019 r., ok. godz. 19:30, gm. Lipowiec Kościelny, funkcjonariusze z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z KPP w Mławie, zatrzymali 33-letnią kobietę, mieszkankę gm. Lipowiec Kościelny, która posiadała wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy. Policjanci ujawnili ponad 140 tys. sztuk pojedynczych papierosów. Łączna wartość zabezpieczonych wyrobów tytoniowych wyniosła z tytułu akcyzy ponad 150 tys. zł., natomiast z tytułu podatku VAT ponad 30 tys. zł. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie. Sprawczyni grozi wysoka grzywna i do trzech lat więzienia. Trwają czynności policji.

kontrabanda

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy