W nocy z 8/9 maja 2019 r., Strzegowo, nieznani sprawcy, włamali się do dwóch nowo wybudowanych budynków mieszkalnych oraz kontenera na narzędzia znajdującego się na terenie jednej z posesji, dokonując kradzieży elektronarzędzi oraz przedmiotów znajdujących się w kontenerze i wewnątrz budynków. W przypadku jednej z posesji straty oraz uszkodzenia wynoszą łącznie ponad  11 tys. zł, natomiast w drugiej wynoszą łącznie ponad  2 tys. zł.

W czwartek, ok. godz. 10:00, Mława, nieznana osoba przez niewłaściwe zabezpieczenie siatki ogrodzeniowej niezabudowanej posesji, nieumyślnie doprowadziła do uszkodzenia ciała 73 – letniej kobiety, mieszkanki Mławy, która potknęła się o siatkę leżącą na chodniku, w wyniku czego doznała urazu złamania prawej ręki. Trwają czynności policji.

W czwartek, ok. godz. 15:00, Kluszewo, gm. Szydłowo, 30 – letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Szydłowo, dokonał kradzieży psa rasy Cocker Spaniel oraz uszkodził samochód osobowy marki Audi, czym spowodował straty o łącznej wartości ponad 1 tys. zł. Następnie wypowiadał słowa gróźb karalnych w kierunku pokrzywdzonych:  41 – letniej kobiety i 45 – letniego mężczyzny. W wyniku podjętych czynności policji sprawcę zatrzymano, a psa odzyskano i przekazano właścicielom. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy