Na przełomie kwietnia i maja 2019 r., Mława, ul. Szpitalna, nieznany sprawca przez okno piwniczne dostał się do wnętrza budynku mieszkalnego skąd zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy, złotą biżuterię, i inne przedmioty w związku z czym powstały straty w łącznej wartości ponad 28 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W czwartek 2.05.2019 r., ok. godz. 19:30, Dębsk, gm. Szydłowo, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, zatrzymali 30 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany w ilości ponad 14 gram. Trwają czynności policji.

W czwartek, ok. godz. 22:40, Żurominek, gm. Wiśniewo, patrol policji podczas kontroli drogowej, zatrzymał 26 -letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Ponadto kierował samochodem po użyciu środków odurzających. Trwają czynności policji.

W nocy z 2/3 maja 2019 r., Proszkowo, gm. Szreńsk, nieznany sprawca dokonał kradzieży psa rasy owczarek niemiecki długowłosy z boksu znajdującego się na terenie posesji. Straty oszacowano na kwotę 1,5 tys. zł. Trwają czynności policji.

W piątek, ok. godz. 01:30, Kozły Janowo, gm. Szydłowo, dwóch sprawców dokonało uszkodzenia drzwi wejściowych do budynku mieszkalnego oraz tablicy informacyjnej powodując straty w wysokości ponad 2 tys. zł. Trwają czynności policji.

W sobotę, ok. godz. 21:00, Mława, skrzyżowanie ul. Płockiej z ul. Osiedlową, kierujący pojazdem marki Renault Scenic 33 – letni obywatel Ukrainy, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Citroen Berlingo. W wyniku zdarzenia dwie pasażerki pojazdu Renault – obywatelki Ukrainy, zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Jedna z poszkodowanych doznała urazu pęknięcia kości czaszki oraz krwiaka podczaszkowego. Trwają czynności policji.

W sobotę, w nocy z 4/5 maja 2019 r., Mława, OKM – parking przed blokiem, nieznani sprawcy z  niezamkniętego samochodu marki Ford Galaxy, dokonali kradzieży rejestratora jazdy oraz plecaka wraz z jego zawartością, znajdujących się w środku pojazdu. Straty oszacowano na kwotę ponad 800 zł. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy