Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listów gończych, wydanych w dniu 29 marca 2019 roku przez Sąd Rejonowy w Mławie, w celu zatrzymania i osadzenia w areszcie śledczym:

Kamila PODLEWSKIEGO, s. Dariusza 23 lutego 1997 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Mława, ul. Cegielnia

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, Prokuraturą lub Sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 k.k.). Ponadto, zgodnie z artykułem 280 § 2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub 23/654 72 00.

Kamil Podlewski

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy