W piątek 19.04.2019 r. w godzinach porannych, miejscowość Dzierzgowo, 25 – letni mieszkaniec województwa podkarpackiego dostał się do wnętrza niezamkniętego samochodu marki VW Golf. Następnie po jego uruchomieniu przy użyciu pozostawionych wewnątrz kluczyków dokonał jego kradzieży.

Straty oszacowano na ponad 3 tys. zł. W wyniku podjętych na miejscu czynności służbowych przez mławskich policjantów, ustalono miejsce znajdowania się pojazdu i go zabezpieczono. Trwają czynności policji.

W sobotę 20.04.2019 r. mieszkaniec powiatu mławskiego zgłosił, że nieznana osoba wykorzystując jego dane osobowe zawarła umowę pożyczki w kwocie 1 tys. zł. na szkodę firmy pożyczkowej w Warszawie. Trwają czynności policji.

W sobotę, około godz. 18.30, gm. Szreńsk, droga relacji Miączyn Duży – Dąbrowa, kierujący motocyklem marki Honda, 43-letni mieszkaniec powiatu mławskiego z wstępnie nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad jednośladem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący doznał ciężkich obrażeń ciała i został przetransportowany do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W sobotę w godzinach popołudniowych, Mława, kompleks leśny w rejonie Ronda Flagi Polskiej, ujawniono zwłoki zadzierzgniętego 39-letniego obywatela Ukrainy. Trwają czynności policji i prokuratury. 

W niedzielę, ok. godz. 15:30, gm. Wieczfnia Kościelna, m. Kuklin,  patrol policji zatrzymał 50 – letniego mężczyznę, mieszkańca Lidzbarka Warmińskiego. Kierował samochodem marki Renault Scenic w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy