Wnioski Wiesława Moszczyńskiego oraz Kamila Przybyszewskiego zostały odrzucone przez radnych miejskich. Swoje obietnice wyborcze dotrzymali jedynie radni PSL-u i zagłosowali za obniżeniem diet radnych o 500 zł. co wywołało agresję burmistrza w stosunku do radnego Burchackiego.

Natomiast tego samego nie można powiedzieć o radnych PIS, którzy (kilka miesięcy od połowy roku 2018 r.) zbierali podpisy mieszkańców Mławy za likwidacją Straży Miejskiej. Podpisy mieszkańców zebrane przez lokalny zarząd PIS-u,  nigdy nie dotarły do miejskiego Ratusza i do dzisiaj nie wiadomo gdzie się znajdują. Pomijając już ten fakt pomimo przedwyborczej akcji i obietnic, dwóch radnych PIS-u Marek Kiełbiński oraz Michał Pol nie pojawili się na sesji rady miasta, a reszta zagłosowała przeciwko likwidacji! Może dwóch  panów z PIS-u szukało „zagubionych” podpisów?

Czy to nie skandal? 

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy