W Działdowie doszło do nieszczęśliwego zdarzenia na terenie dworca kolejowego. 49-letni mężczyzna znajdował się na peronie w momencie, gdy przez torowisko przejeżdżał pociąg ekspresowy. Mężczyzna został potrącony przez pociąg i w stanie ciężkim przewieziony do szpitala w Działdowie, gdzie następnego dnia zmarł. Okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśnia działdowska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Nieszczęśliwe zdarzenie na torowisku w rejonie dworca kolejowego w Działdowie miało miejsce w sobotni wieczór 9.03.2019 r.. Około godziny 20.00 pociąg ekspresowy relacji Gdynia-Warszawa potrącił znajdującego się na torowisku mężczyznę. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. Policjanci ustalili personalia mężczyzny. To 49-letni mieszkaniec gminy Lidzbark. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł następnego dnia. Na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa.

Policja wraz z prokuraturą wyjaśniają wszystkie okoliczności i szczegóły zaistniałego zdarzenia

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy