W dniu 09.03.2019 r., ok. godz. 20:00, Mława,  ul. Staszewskiego w jednym z sieciowych marketów nieznani sprawcy dokonali kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych o łącznej wartości ponad 590 zł. oraz plastikowego wózka na zakupy. Trwają czynności Policji.

W dniach 08-11.03.2019 r., Rzęgnowo, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe, nieznani sprawcy dokonali kradzieży dwóch akumulatorów z koparki oraz dwóch akumulatorów z pojazdu Mercedes Atego o łącznej wartości  ponad 2 tys zł. Trwają czynności Policji.

DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ” – CZYLI  O BEZPIECZEŃSTWIE WŚRÓD NAJMŁODSZYCH

W Szkole Podstawowej, im. rtm W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych mławscy profilaktycy wraz z dzielnicowym gminy Stupsk, wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć”. Kampania realizowana jest w ramach projektu „Bezpieczna droga”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego a w szczególności dzieci i młodzieży.  

8 marca mławscy profilaktycy wraz z dzielnicowym gminy Stupsk, asp. Krzysztofem Szymańskim, przeprowadzili spotkanie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych. W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze cię widzieć”, która realizowana jest w ramach projektu „Bezpieczna droga”. Z uczniami rozmawiano o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo, gdy stają się niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. Dzieciom przypominano o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na drodze. Mundurowi przestrzegali również przed zagrożeniami na jakie są narażeni i  zachęcali do noszenia elementów odblaskowych.

Największą niespodzianką dla uczniów był zaproszony gość „Komisarz Mławiak” – maskotka mławskiej Policji. „Niebieski miś” wspólnie z dyrektorem placówki Panem Jackiem Wiśniewskim rozdawał dzieciom kamizelki odblaskowe i plany lekcji.

polic

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy