W nocy z 6/7 marca 2019 r., Mława, nieznany sprawca po wejściu przez niezamknięte drzwi garażowe, dostał się do wnętrza pomieszczeń piwnicznych gdzie z niezamkniętej szafy ubraniowej dokonał kradzieży saszetki z zawartością pieniędzy o różnych nominałach. Trwają czynności policji.

W środę, 6 marca, ok godz. 20:00, Mława, ul. Żwirki, 62 -letni mieszkaniec pow. mławskiego, spowodował zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób. Będąc pod wpływem alkoholu, niedopałkiem papierosa dokonał podpalenia wersalki znajdującej się w mieszkaniu budynku wielorodzinnego. Trwają czynności policji.

W dniu 07.03.2019 r., ok. godz. 17:00, Podkrajewo, gm. Wiśniewo, patrol policji zatrzymał 57 -letniego mężczyznę, mieszkańca gm.  Wiśniewo. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym, marki Zetor, mając w organizmie ponad 0,65 promila alkoholu. Zatrzymano prawo jazdy. Trwają czynności policji.

W dniu 05.03.2019 r., na terenie jednej z mławskich szkół średnich, nieznany sprawca udzielił 17-letniemu uczniowi tej szkoły bliżej nieokreślonego środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej, który po jej zażyciu doznał silnego zatrucia i został hospitalizowany w SPZOZ Mława. Trwają czynności policji.

W dniu 08.03.2019 r., ok. godz. 02:00, Mława, ul. Mariacka, poruszający się pojazdem marki BMW, 30 – letni mieszkaniec gm. Lipowiec Kościelny, pomimo wydanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez osobę uprawnioną nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy