W piątek 22.02.2019 r., ok. godz. 11:30, Mława, ul. Aleja Marszałkowska – doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo – 26 letni mieszkaniec pow. olsztyńskiego, na łuku oblodzonej nawierzchni asfaltowej wpadł w poślizg i zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Opel Astra. W skutek doznanych obrażeń 37 letni kierowca Opla – mieszkaniec pow. nidzickiego, poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające policji.

IMG_9308

W piątek, ok. godz. 20:00, Mława, funkcjonariusze wydziału kryminalnego podczas kontroli pojazdu marki Volkswagen Golf, zatrzymali 21-letniego mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał jedną porcje handlową substancji psychotropowych – mefedron. Trwają czynności policji.

W sobotę 23.02.2019 r., ok. godz. 20:30, Mława, torowisko w rejonie wiaduktu ul. Płocka, ze wstępnie nieustalonych przyczyn kierujący samochodem osobowym marki Skoda Rapid wjechał na torowisko szlaku kolejowego relacji Warszawa-Gdańsk, gdzie na torze w kierunku Gdańska pojazd zawiesił się na szynach a kierujący porzucił go. Pojazd zablokował przejazd pociągów. Trwają czynności policji.

W piątek, w godz. 17:00-20:00, Strzegowo, mieszkaniec gminy Strzegowo przy użyciu niebezpiecznego narzędzia w postaci siekiery dokonał uszkodzenia ciała innego mieszkańca gm. Strzegowo, powodując u niego złamania podudzi lewej i prawej nogi oraz obrażeń prawej ręki. Pokrzywdzony został hospitalizowany w szpitalu w Ciechanowie. Postępowanie pod nadzorem Prokuratora prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

W niedziele 24.02.2019 r., ok. godz. 19:00, do KPP w Mławie zgłosiła się mieszkanka gm. Stupsk, która zawiadomiła, że jej małoletni wnuk oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny. Trwają czynności policji.

W poniedziałek 25.02.2019 r., ok. godz. 2:30, Mława, ul. Warszawska, nieznany sprawca dokonał podpalenia drzwi wejściowych do mieszkania, w wyniku czego doszło do ich zniszczenia powodując stratę ponad 800 zł. Trwają czynności policji.

IMG_9296

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy