Na długo przed wynikiem konkursowym było jasne kto zostanie wybrany na dyrektora I LO w Mławie? Ulica i fora miejskie huczały od plotek, że po śmierci dyrektora Kubińskiego na stołek przygotowuje się Marek Kiełbiński z Prawa i Sprawiedliwości. 

My z doświadczenia w konkursy nie wierzymy, gdyż jak mówi powiedzenie: „konkursy zostały już rozstrzygnięte, zanim się jeszcze odbyły”. Pamiętacie konkurs w mławskim muzeum? 

Mamy nadzieję, że nowy dyrektor I LO w Mławie nie zgubi tej szkoły jak „zgubił” podpisy o likwidację Straży Miejskiej. Miejmy nadzieję również, że nie pomylą mu się instytucje, które ma zlikwidować! Może w końcu przetnie spekulacje i wyjaśni, gdzie te podpisy się znajdują i kto je wiele miesięcy przechowuje?

Pytanie też by było trzeba zadać: dlaczego głosowanie komisji w takich konkursach są tajne? Czy ktoś nie chce się wstydzić potem swojego wyboru? Wynik w tym głosowaniu był 9 do 6. 

Dopełnieniem formalnej drogi wyboru jest zatwierdzenie decyzji komisji konkursowej jeszcze przez zarząd powiatu. No, a w zarządzie powiatu większość ma Prawo i Sprawiedliwość? Upss. Chyba zaskoczenia nie będzie?

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy