W czwartek 14.02.2019 r., około godz. 11:30, Mława, ul. Osiedle Młodych, doszło do zdarzenia drogowego. 4 – letnie dziecko, po uprzednim wyrwaniu się z ręki matki, wtargnęło na ulicę zza zaparkowanego samochodu marki Fiat Panda i uderzyło w prawy błotnik prawidłowo jadącego samochodu osobowego marki BMW, który wykonywał manewr wymijania wyżej wymienionego pojazdu marki Fiat. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie – nie stwierdzono obrażeń. Trwają czynności policji.

W czwartek 14.02.2019 r., ok. godz. 13:00, Mława, policjanci z referatu przestępczości gospodarczej i korupcji ujawnili 22 – letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy, który posiadał  środki odurzające w postaci marihuany w ilości ponad 20 grama brutto. Wartość zabezpieczonych środków odurzających to około 1000 zł. Trwają czynności policji.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy