W piątek 8.02.2019 r. do SP ZOZ w Mławie został przywieziony obywatel Korei z bólami głowy i żołądka. Lekarz  stwierdził u w/w mężczyzny wieloodłamowe złamania kości pokrywy czaszki kości ciemieniowej oraz krwiak śródczaszkowy przy mózgowy. Po przeprowadzonej operacji z pacjentem brak kontaktu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W piątek, zgłosiła się mieszkanka gm. Wiśniewo, która poinformowała, że w dniu 15.01.2019 r. zamówiła na jednym z portali internetowym zabawkę za kwotę 130 zł. – dokonała wpłaty i do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru. Trwają czynności policji.

W piątek, około godz. 19:30, Zawady, gm. Lipowiec Kościelny, ze wstępnie nieustalonych przyczyn zaistniał pożar w zabytkowym budynku byłej Szkoły Podstawowej w Zawadach. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach budynku,  gdzie wartość strat została wyceniona na kwotę nie mniejszą niż 500 zł. na szkodę Urzędu Gminy w Lipowcu Kościelnym. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy