Trwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie  dotyczące kradzieży artykułów spożywczych. Do zdarzeń doszło 16 stycznia 2019 r. w dwóch marketach „Biedronka” w Mławie. Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło 16 stycznia,  w dwóch marketach „Biedronka” w Mławie, na ul. Grzebskiego i ul. OKM. Sprawca kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników obu sklepów, dokonał kradzieży artykułów spożywczych, tj. 37 sztuk różnych marek czekolad i 3 sztuk kawy.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają osobę ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 57 lub bezpłatny 112.

DSC_2864-zm-(1)

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy