Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego wydanego w dniu 10.01.2019 roku przez Prokuraturę Rejonową w Mławie, w celu zatrzymania:

Zbigniewa  Kamińskiego, s. Jerzego 23.05.1990 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Mława, ul. Srebrna

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu osoby poszukiwanej o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.).  Ponadto,  zgodnie z art. 280§2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer  997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy