W piątek, w miejscowości Bogurzyn, pacjent Domu Pomocy Społecznej wyskoczył z okna doznając urazu głowy, który spowodował zgon. Trwają czynności policji.

W piątek około godziny 07:00 w miejscowości Wiśniewko, interweniujący patrol policji zatrzymał 58-letniego mężczyznę, mieszkańca pow. mławskiego, który kierował samochodem marki Seat będąc w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad 0,70 promila. Prowadził pojazd wbrew zakazowi sądowemu. Trwają czynności policji.

W sobotę około godziny 15:30 w miejscowości Żurominek, z nieustalonych przyczyn nastąpił zgon 69 -letniej kobiety, mieszkanki pow. giżyckiego. Podróżowała ona samochodem wraz z synem, który kierował pojazdem. Mężczyzna na miejsce zdarzenia wezwał służby ratunkowe. Trwają czynności policji.

W sobotę około godziny 16:00 w miejscowości Sławkowo, gm. Szreńsk, interweniujący patrol policji zatrzymał 35-letniego mężczyznę, mieszkańca pow. mławskiego, który kierował samochodem marki Daewoo Tico w stanie nietrzeźwości. Miał on w organizmie ponad 2,87 promila alkoholu oraz orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto używając słów wulgarnych znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W niedzielę, około godziny 02:30, Mława ul. Ciechanowska, dwóch mężczyzn i kobieta w wieku 23 – 26 lat, mieszkańcy pow. mławskiego, działając wspólnie usiłowali dokonać kradzieży. Włamali się do opuszczonego budynku mieszkalnego poprzez wyłamanie płyt meblowych zabezpieczających okno piwniczne. Jednak z uwagi na szybką reakcję funkcjonariuszy Policji  do kradzieży nie doszło. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy