Z czwartku na piątek, Mława, ul. Warszawska, nieznani sprawcy po uprzednim wejściu przez nie zamkniętą bramę na teren ogrodzonej posesji, w nieustalony sposób, dostali się do wnętrza samochodu marki Audi A4 o wartości ponad 60 tys. zł. a następnie dokonali jego kradzieży. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W sobotę, około godziny 02:00, Mława, ul. Dzierzgowska nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu kłódki od wlewu paliwa ciągnika siodłowego marki Scania dokonali kradzieży około 20 litrów oleju napędowego o wartości ponad 150 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W sobotę, ok. godz.12:20, droga relacji Kamień – Rzęgnowo, gm. Dzierzgowo, doszło do zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że 21- letni mieszkaniec pow. ełckiego, kierujący pojazdem marki Renault Trafic w wyniku niedostosowania odpowiedniej prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych, na prostym odcinku drogi, wpadł w poślizg a następnie zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. W chwili zdarzenia przewoził 5 pasażerów. Jedna osoba – pasażerka z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala w Mławie a po wykonaniu badań specjalistycznych została zwolniona. Trwają czynności policji.

W niedzielę, Mława, ul. Polna, parking Stacji Lotos, nieznany sprawca po uprzednim przełamaniu wkładki zamka korka wlewu, zbiornika paliwa pojazdu ciężarowego marki Mercedes Actros, dokonał kradzieży około 50 litrów oleju napędowego o wartości około 200 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki SAMSUNG, koloru czarnego. Przedmiot znaleziono w Mławie, przy pasażu handlowym w rejonie ul. Ordona.

Policja apeluje do osoby, które rozpoznała na zdjęciu należący do niej utracony przedmiot, tj. telefon komórkowy, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/ 654 72 00, 23/654 72 35  lub tel. kom. 519 035 287.

telefon-komunikat

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy