W miejscowości Kamień, gm. Dzierzgowo samochód osobowy wjechał do rowu. 6 osób opuściło pojazd. Prawdopodobnie nie ma osób poszkodowanych. 


Pojazd typu bus przewoził pracowników do pracy w Niemczech. Z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, od którego się odbił i wrócił na drogę przewracając się na prawy bok. Droga całkowicie zablokowana. Zdarzenie ma miejsce miedzy miejscowościami Zaboklik i Kamień, gm. Dzierzgowo. Na miejscu 5 zastępów, w tym 2 PSP Przasnysz, 1 PSP Mława, OSP Rzegnowo i OSP Dzierzgowo. Dwie karetki pogotowia i policja. Pojazdem podróżowało 6 osób. Jednej osobie poszkodowanej udzielana jest pomoc przez prm i prawdopodobnie będzie zabrana do szpitala. Godzina zgłoszenia 12:36. Droga jest w tej chwili całkowicie zablokowana, czynności prowadzi Policja.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy