W czwartek 3.01.2019 r., około godziny 08:30, skrzyżowanie dróg relacji Budy Garlińskie Stare – droga na Szumsk, z drogą relacji Mława – Dzierzgowo, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Ford Focus, 31-letnia mieszkanka pow. mławskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel Vectra, który jechał w kierunku Woli Dębskiej w stronę Dzierzgowa.

W wyniku zderzenia pojazdów samochód marki Ford Focus dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Z obrażeniami nie zagrażającymi życiu, na obserwacje do szpitala w Mławie został przewieziony kierujący pojazdem Opel Vectra a kierująca Fordem Fokus i pasażerowie, tj. czwórka dzieci w wieku 6 -11 lat do szpitala w Ciechanowie. Dzieci przewożone były bez wymaganych przepisami fotelików i zapiętych pasów bezpieczeństwa.  Kierowcy byli trzeźwi. Trwają czynności policji.

IMG_7623-zm.-20

IMG_7625-zm.-20

IMG_7634-zm.-20

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy