Grupa Zalewski zaprasza kobiety w każdym wieku na bezpłatny kurs samoobrony połączony z nauką boksu, strzelania z broni krótkiej i długiej oraz podstawy survivalu. Zajęcia odbywają się raz na tydzień w Kraszewie – dowóz z Mławy do Kraszewa na zajęcia zapewniają wolontariusze Grupy Zalewski.

Kurs samoobrony prowadzony jest w ramach akcji „WOJOWNICY SZKOŁY ULICY”, którą Grupa Zalewski prowadzi od 2015 roku. Celem akcji jest nabywanie nowych umiejętności, przełamywanie własnego strachu i uprzedzeń, panowanie nad własnymi emocjami i agresją, zwiększenie poczucia własnej wartości. „Wojownicy Szkoły Ulicy” wspierają również kobiet z rodzin rozbitych-ofiary przemocy domowej, samotne matki, kobiety nieaktywne życiowo, gdyż udział w zajęciach jest równoznaczny z otrzymywaniem pomocy ze strony Grupy Zalewski. Każde zajęcia są treningiem dopasowanym do indywidualnych potrzeb osoby ćwiczącej, do jej stanu zdrowia i możliwości. Każda z uczestniczek nauczy się jak zapanować nad stresem w sytuacji ataku i jak podjąć konstruktywną obronę oraz pozna techniki obrony na ulicy, na klatce schodowej, w pomieszczeniach zamkniętych.
Zgłoszenia na kurs można dokonać sms-em wysyłając na numer 690 130 139 – Grupa Zalewski skontaktuje się telefonicznie lub pisząc na adres poczty elektornicznej: anmagzp@wp.pl
Patronat nad „WOJOWNIKAMI SZKOŁY ULICY” objęła Zosia Klepacka – Reprezentantka Polski w windsurfingu, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, która amatorsko trenuje również boks. 

Źródło:GZ

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy