21.12.2018 r. – W nocy z czwartku na piątek w miejscowości Strzałkowo, gm. Stupsk, nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia, poprzez przebicie czterech opon, samochodu osobowego marki Audi A4, dwóch opon i wyrwanie wycieraczki pojazdu marki Opel Corsa oraz czterech opon auta marki Opel Astra. Straty oszacowano łącznie na ponad 1600 zł. Postępowanie prowadzi KPP Mława.

W piątek, ok. godz. 07:20, Mława, ul. Płocka – Olesin, interweniujący patrol policji zatrzymał Sławomira K., mieszkańca woj. łódzkiego. Mężczyzna kierował samochodem, marki Volvo wraz z naczepą, mając w organizmie ponad 1,13 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W piątek, mieszkanka gm. Szydłowo, zgłosiła, że nieznany sprawca po uprzednim włamaniu się na profil na portalu społecznościowym Facebook, wysłał w imieniu pokrzywdzonej do jej znajomych, wiadomości tekstowe dotyczące prośby o dokonanie płatności – pożyczenie pieniędzy. Znajomi z Facebooka dokonywali wpłaty kwoty po 430 zł. Trwają czynności policji.

W piątek, w godzinach popołudniowych, miejscowość Radzanów, nieznany sprawca po uprzednim otwarciu okna kuchennego, poprzez jego podważenie, dostał się do wnętrza domu jednorodzinnego, skąd zabrał w celu przywłaszczenia pięć kluczyków od pojazdów oraz trzy zegarki męskie. Łączne straty to ponad 26 000.  Postępowanie prowadzi KPP Mława.

22.12.2018 r.

W sobotę, około godz. 11:45, Mława, skrzyżowanie drogi K- 7 z ul. Marszałkowska, mieszkaniec pow. mławskiego, kierujący samochodem marki Mitsubishi Canter – laweta, z wstępnie nieustalonych przyczyn otarł się o stojący na tym samym pasie samochód marki Fiat Tipo a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając czołowo w jadący z przeciwka pojazd marki Renault Clio. W skutek zdarzenia kierujący samochodem  Mitsubishi Canter i  Fiat Tipo oraz pasażerowie z pojazdu Fiat Tipo, nie doznali żadnych obrażeń. Natomiast kierujący i pasażerka pojazdu marki Renault Clio, mieszkańcy woj. olsztyńskiego z wielonarządowymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Warszawie. Kierujący, sprawca zdarzenia – trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie

wypadek

23.12.2018 r.

W niedzielę, ok. godz. 23.30, Mława, ul. Turystyczna, trzech mężczyzn w tym dwóch nieletnich, mieszkańcy pow. mławskiego, dokonali pobicia 20-letniego mieszkańca pow. mławskiego w wyniku czego doznał on obrażeń ciała w postaci potłuczeń kości policzkowych. Trwają czynności policji.

W niedzielę, ok. godz. 12.00, w miejscowości Niedzbórz, w przydrożnym rowie zostały ujawnione zwłoki 60-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby śmierć tej osoby nastąpiła w wyniku działań przestępczych. Trwają czynności prokuratury i policji.

wypadek1

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy