Raport policji – 14.12.18 r. – 16.12.18 r.1. W piątek, uzyskano zgłoszenie, że nieznany sprawca dokonał oszustwa przy sprzedaży laptopa marki Lenovo L420 na szkodę mieszkańca Mławy. Do zdarzenia doszło za pośrednictwem portalu internetowego OLX po dokonaniu przedpłaty w wysokości 200 zł. Sprawca przesłał niekompletny oraz uszkodzony sprzęt. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

2. W sobotę, około godziny 17:30 na drodze powiatowej relacji Wojnówka – Podkrajewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki Fiat Punto 28-letni mieszkaniec pow. mławskiego na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zdarzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka, pojazdem marki Volkswagen Passat, którym kierował 33-letnim mieszkaniec pow. mławskiego. W skutek zdarzenia kierujący pojazdem Volkswagen Passat doznał obrażeń wielonarządowych i został przewieziony do szpitala w Warszawie. Natomiast kierujący pojazdem Fiat Punto oraz jego pasażerka, która doznała złamania śródręcza, zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierujący byli trzeźwi. Trwają czynności policji.

IMG_7408

3. W sobotę, około godziny 16:00, Mdzewko, gm. Strzegowo, zgłoszono, że nieznany sprawca dokonał kradzieży przyczepy ciężarowej do przewozu pojazdów marki HEURA. Przyczepa znajdowała się na prywatnej posesji. Wartość skradzionego mienia ponad 900zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

IMG_7404

4. W niedzielę, około godziny 22:30, Stare Kosiny, gm. Wiśniewo, interweniujący patrol policji zatrzymał Piotra J. 24-letniego mieszkańca pow. mławskiego, który prowadził pojazd marki Seat Ibiza w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 2,31 promila alkoholu w organiźmie. Trwają czynności policji.

IMG_7419

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy