W poniedziałek 10.12.2018 r., uzyskano zgłoszenie od mieszkańca m. Kamień, gm. Dzierzgowo, że w danym miesiącu nieznany sprawca dokonał kradzieży z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego narzędzi, tj. piły spalinowej, wykaszarki i spawarki o łącznej wartości ponad 1000 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W poniedziałek, około godziny 14:30, Mława, ul. Płocka, sklep „Mrówka”, 19-letni mieszkaniec pow. działdowskiego, dokonał kradzieży szlifierki kątowej marki Bosch w sklepie Mrówka, o wartości ponad 600 zł. Sprawca został zatrzymany w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w KPP w Mławie. Trwają czynności policji.

W poniedziałek, około godziny 6:00, Mława, ul. Nowa, Fine Altech, doszło do wypadku podczas wykonywania pracy przy obsłudze walcarki – z bębna podajnika walcarki spadła na ziemię ważąca prawie 450 kg rolka zwiniętej taśmy metalowej, która przygniotła nogę 41-letniej obywatelki Ukrainy. Kobieta doznała obrażeń w postaci złamania otwartego prawej nogi na wysokości podudzia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy