8.12.2018 r.- W nocy z soboty na niedzielę, Mława, ul. Hallera nieznany sprawca poprzez wybicie tylnej prawej szyby włamał się do samochodu marki Suzuki SX4 z wnętrza którego zabrał w celu przywłaszczenia mienie o wartości ponad 140 zł. Ponadto straty zniszczeń samochodu oszacowano na kwotę ponad 2000 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W sobotę, Mława, ul. Płocka, około godziny 17:00, interweniujący patrol policji WRD zatrzymał Andrzeja Ch., który kierował samochodem marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości, mając ponad 1,07 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

9.12.2018 r.

W nocy z soboty na niedzielę, Mława, ul. Olszynowa, nieznany sprawca po pokonaniu zabezpieczeń antykradzieżowych, z posesji, dokonał zaboru pojazdu marki Porsche Panamera o wartości ponad 270 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

W niedzielę, około godziny 19:00, Stare Kosiny, interweniujący patrol policji zatrzymał Jarosława G., który kierował samochodem marki Mazda, będąc w stanie nietrzeźwości, mając ponad 1,48 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy