3/4.12.2018 r. z poniedziałku na wtorek, Mława, ul. Warszawska, nieznani sprawcy po uprzednim wybiciu szyby w oknie domu parterowego, dostali się do jego wnętrza. Powiadomiono właścicielkę budynku, która obecnie przebywa poza miejscem zamieszkania. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Z poniedziałku na wtorek, Mława, ul. Żwirki nieznani sprawcy dokonali kradzieży skutera marki RHON a następnie dokonali jego podpalenia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

We wtorek (4.12.2018 r.), ok. godz. 17:20, Parcele Łomskie, gm. Lipowiec Kościelny doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 21-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mławskiego, kierujący samochodem marki Volkswagen, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr omijania osoby pieszej znajdującej się na poboczu – posiadała kamizelkę odblaskową. W związku z czym doszło do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącymi z naprzeciwka pojazdami marki Toyota i Renault. Następie pojazd sprawcy wypadł z drogi i stanął w płomieniach. Kierujący i pasażerowie w/w pojazdów nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji drogowej, kierujący pojazdem Volkswagen, przyjął mandat karny.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy