W sobotę 24.11.2018 r., ok. godz. 18:50  w Mławie, ul. Studzieniec, interweniujący patrol policji WRD zatrzymał Cezarego J., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki VW Bora, mając w organizmie ponad 0,30 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

W sobotę, Mława, ul. Leśna, 52-letni mieszkaniec pow. mławskiego popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się. Czynności na miejscu prowadził prokurator. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium.

W sobotę, Mława, ul. Narutowicza 19/5. N/n sprawca po uprzednim dostaniu się do piwnicy klatki schodowej zabrał w celu przywłaszczenia część sieci teleinformatycznej należącej do firmy EasyNet w postaci switcha o wartości 500 zł. W wyniku tego doszło do zakłócenia działania części sieci znajdującej się w danym bloku.

25.11.2018 r. (niedziela), Mława, ul. Warszawska z wstępnie nieustalonych przyczyn, nastąpił zgon 66-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Czynności na miejscu prowadził prokurator. Zwłoki zabezpieczono w prosektorium.

W niedzielę, ok. godz. 20.20 mławscy policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali 18-letniego mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Zabezpieczone środki odurzające, to ponad 2,30 grama  marihuany o czarnorynkowej wartości około 100 zł. Młody mężczyzna został zatrzymany. Postępowanie prowadzi KPP Mława.

W dniu 23.11.2018 r. w godzinach porannych, podczas prac na nieużytkach rolnych, miejscowość  Brzozowo – Czary, gm. Dzierzgowo, odnaleziono 4 szt. niewybuchów – bomb lotniczy z czasów II wojny światowej o wadze po 100 kg. Policja zabezpieczała miejsce znaleziska, W dniu dzisiejszym, 26 listopada przekazano niewybuchy patrolowi saperskiemu jednostki wojskowej.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy