Amatorski zespół piłkarski Joker Mława wygrał Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Przasnysza, który odbył się w niedzielę 25 listopada. Zawodnicy z Mławy wygrali wszystkie mecze i tym samym okazali się bezkonkurencyjni w stawce 12 zespołów.

Piłkarze z Mławy udanie zapoczątkowali sezon halowy 2018/2019. W ostatnią niedzielę udali się do Przasnysza gdzie mieli okazję konkurować z 11 innymi zespołami z Przasnysza, okolic Przasnysza a także z Ostrołęki. Mimo, że trafili do najsilniejszej grupy C wygrali w niej wszystkie mecze i z kompletem punktów awansowali do ćwierćfinału. Pokonali kolejno Miastkowo 4-1 (bramki: Z. Krystkiewicz, Litun, Pietrzak 2), faworyta gospodarzy zespół Czarki 2-1 (Jezierski 2) i FC Po Nalewce 5-0 (Jezierski, Pietrzak, Z. Krystkiewicz 3).

Drużyny-z-miejsce-1-3

W ćwierćfinale zespół z Mławy ponownie trafił na faworyzowany zespół gospodarzy Czarki (wielokrotny zwycięsca lokalnej ligi halowej).  I tym razem lepsi okazali się mławianie. Zwyciężyli ponownie 2-1. Tym razem oba trafienia to zasługa młodszego z braci Krystkiewiczów – Jarka.

Półfinał i finał przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Oba mecze wygrane zostały pewnie po 2-0. W półfinale brami strzelali Sławomi Grablewski i Maciej Jezierski a a finale ponownie Maciej Jezierski i pełniący funkcję kapitana Zbigniew Krystkiewicz.

Joker – Miastkowo 4-1 (Z. Krystkiewicz, Litun, Pietrzak 2)

Joker – Czarki 2-1 (Jezierski)

Joker – FC Po Nalewce 5-0 (Jezierski, Pietrzak, Z. Krystkiewicz)

ćwierćfinał Joker – Czarki 2-1 (J. Krystkiewicz 2)

półfinał Joker –Ekipa (Grablewski, Jezierski)

finał – Joker – Torpedo 2-0 (Jezierski, Z. Krystkiewicz) 

Joker Mława skład: Z. Krystkiewicz, J. Krystkiewicz, S. Grablewski, J. Rykowski, Ł. Pietrzak, M.Jezierski, N. Litun, T. Oleszkiewicz.

Źródło:Z. Krystkiewicz

Joker-Mława

Puchar-2

Więcej informacji o turnieju i zdjęć na stronie: osir-przasnysz.pl

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy